Zmiany w trybie pracy z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju

Drodzy Państwo,

z uwagi na obecnie panującą w Polsce sytuację i obostrzenia dotyczące funkcjonowania wielu instytucji, w tym również placówek ochorny zdowia takich jak Szpitale i Poradnie, przy których często mieszczą się gabinety, w których przeprowadzane są konsultacje kardiologiczne, niestety musieliśmy, do odwołania zawiesić przyjmowanie pacjentów w Pyskowicach.

Pozostałe gabinety, tj. w Sośnicowicach i Gliwicach od 1 lipca 2020 wznawiają działalność

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż stale ,tak jak do tej pory, na pełną wizytę, z diagnostyką EKG, UKG oraz Holter, możecie Państwo liczyć również w Knurowie, w Poradni Specjalistycznej Prognostic, przy ul. ks. Koziełka 8 /tel. 32 236 30 10/. Konieczna jest telefoniczna rejestracja wizyty pod poadnym numerem. 

Informacja dla Pacjentów leczonych już przed dra Radosława Kwiecińskiego

W przypadku, jeśli Państwa stan zdrowia jest względnie stabilny, nie odczuwacie większych zmian samopoczucia, lecz minął planowany czas wizyty kontrolnej, lub wykonaliście zaordynowane wcześniej badania laboratoryjne (cholestreol, hormony tarczycy, morfologia ,itd), lub wartości ciśnienia tętniczego wzbudzają niepokój (większe niż 140/90), a dojazd do innego gabinetu niż w Pyskowicach jest dla Państwa zbyt problematyczny, lub po prostu chcecie w tych trudnych dniach pozostać w domu, możecie Państwo skorzystać z tele-porady.

W ramach tele-porady uzyskacie informacje na temat ewentualnych niezbędnych zmian leków, oraz wszelkie inne niezbędne zalecenia. Jeśli opis Państwa stanu zdrowia będzie budził istotny niepokój, zostaniecie skierowani na badania lub do Szpitala. W ramach tele-wizyty, dostaniecie recepty na stosowane przez Państwa leki w postaci e-recepty wysłanej na numer telefonu, jako sms. (recepta taka jest realizowana w KAŻDEJ aptece na terenie Polski). Płatności za tele-poradę dokonacie również bez wychodzenia z domu, poprzez przelew z bankowości interenetowej, bądź za pomocą płatności BLIK lub przelewu na telefon. Cena tele-porady wynosi 100 zł. Na Państwa adres e-mail, bądź na numer telefonu w formie MMS przesłana zostanie karta porady, ze wszystkimi zaleceniami. W podobny sposób otrzymacie również paragon bądź fakturę. W przypadku chęci skorzystania z takiej formy wizyty prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 796 711 258 od poniedziałku do czwartku w godzinach 11.00-15.00, dodatkowo we wtorki również w godzinach 16.00-19.00

Jeśli jesteś Pacjentem i kończą Ci się leki konieczne do stosowania przewlekłego.

Jeśli Twój stan zdrowia nie uległ zmiane, ani w ramach poprzedniej wizyty, nie było zalecone wykonanie żadnych dodatkowych badań, obecnie Twoje samopoczucie jest stabilne, nie odczuwasz żadnych nowych objawów, ani nasilenia dotychczasowych, Twój lekarz rodzinny może kontynuować zaordynowane podczas poprzedniej wizyty leczenie na podstawie wydrukowanej karty informacyjnej, którą dostałeś. Jeśli jednak masz problem z dotaciem do swojego lekarza rodzinnego, zachęcamy do skorzystania z tele-porady - patrz wyżej.

Za zaistniałe problemy niezależne od nas przepraszamy. Życzymy Państwu dużo zdrowia w ten ciężki czas, a w razie pytań zapraszamy pod nr telefonu 796 711 258, lub email: kontakt@kardiolog.slask.pl